SİGORTALI NAKLİYAT

Taşınma işlemi başlamadan Azra Nakliyat firmamız tarafından tüm eşyalarınız yüksek bir bedel karşılığında sigorta yapılır. Karşılıklı anlaşma sonucunda belirlenen tüm şartlar yerine getirilir. Eşyaların güvenliği için gereken tüm tedbirler bizim tarafımızca alınır. Alanında uzman personel kadromuzla tüm eşyalarınızı birer birer eşya ambalajlama hizmeti kapsamında ambalaj yapıp paketliyoruz.

Kırılacak eşyaları ayrı ayrı belirleyip işaretliyoruz. Ayrıca eşyaların daha kısa bir süre içinde taşınması ve daha güvenilir bir biçimde nakliyelerinin yapılmasını sağlamaktayız. Bu kapsamda Asansörlü evden eve taşımacılık aracımızla her çeşit eşyayı 25 metre yüksekliğe kadar rahatlıkla ve güvenli bir biçimde taşıyoruz.

Sigortalı Evden Eve Taşıma Şirketi

Sigortalı Nakliyat protokolü yapmamızın amacı taşınma sırasında eşyalarınızda meydana gelebilecek zararların tazminidir. Sigortalı Evden Eve Taşımacılık, Evden Eve Nakliyat sürecinde eşyalarınızın darbe alma, çizilme ve kırılmalara karşı anlaşmalı sigorta acentemiz tarafından sigorta altına alınmasıdır. Herhangi bir zarar olması halinde zararınız tarafımızdan karşılanmaktadır.

Profesyonel Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Profesyonel sigortalı evden eve taşımacılık firmamız ile taşının rahat ve konforlu bir nakliye hizmetinin keyfini çıkarın. Güvenli ve garantili nakliye firmamız tüm aşamalardan mesuliyet kabul eder. Yazılı sözleşmeli nakliyat ile siz kıymetli müşterilerimizin çekincelerini ve isteklerini garanti altına alır. Dahası anlaşmalı sigorta poliçesiyle bütün eşyalarınızı emtia sigortasıyla güven altına alır. Amacımız her iki tarafın da güvenliğini sağlamak ve eşyaların zarar görmesini engellemektir. Azra Nakliyat şirketimiz emeğinizin ziyan olmasını istemez.

Sigortalı Ev Taşıma Avantajları

Sigortalı ev taşıma avantajları taşınacak kişi için bir hayli önem arzeder. Aracınızı kaskolu yapıp yapmamanız arasındaki fark gibidir sigortalı taşınmak. Dolayısıyla bizim tüm taşımacılık hizmetlerinden uyguladığımız bir yoldur. İstanbul’da sigortalı nakliye hizmeti veren pek firma ya da şirket yoktur ya da son derece azdır.