HAKKIMIZDA

Azra şehirler arası Nakliyat; genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve taşımacılık piyasasında, kuşkusuz öncü kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden beri beri, sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmakta olan Azra şehirler arası Nakliyat; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve şartsız müşteri beğenisi için var gücüyle çalışmaktadır.

Amacımız; çağdaş standartlarda nakliyat hizmeti en ekonomik şekilde sunmak ve vermiş olduğumiz hizmeti sürekli geliştirmektir.

“Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesiyle yoluna devam edecek olan Azra Nakliyat; kuvvetli referansları, geniş müşteri portföyü ve bitirmiş olduğu tüm taşımaların vermiş olduğu güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

AVANTAJLARIMIZ

Özen ve Güleryüz: Konusunda uzman güler yüzlü çalışanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; ambalajlama, paketleme ve montaj konularında ise azami gayret gösterir.

Profesyonellik ve Dinamizm: Yılların deneyimi ve genç yöneticilerinin dinamizmiyle taşımalar daha başarılı, daha sorunsuz ve daha rahat.

Her Alanda Kaliteli Hizmet: Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel paketleme malzemelerimiz ile yükleriniz hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.