EVDEN EVE NAKLİYAT

Eşyaların Toplanması

Taşıma piyasasında ev eşyalarının toplama işlemini yapan nadir firmalardan biriyiz. Ör.; beyaz eşya, kombi,çanak ve yüklük söküm ve montajı, tüm küçük ve büyük eşyalar dahil olarak toplanır. Her eşya için özel kutulama malzemeleri kullanılır. Azra şehirler arası taşımacılık tarafından bütün eşyalarınız toplanarak evden eve taşımacılık işlemi anahtar teslim olarak yapılmaktadır.

Azra şehirler arası Taşımacılık, parça eşya taşımacılığı için tercih edebileceğiniz güvenli bir adres. Şirketimiz eşyalarınızı evinizden ambalajlayıp kapalı aracımız ile taşınacağınız yeni evinize güvenli bir biçimde teslim ilkesi ile çalışmaktadır. Bizi arayarak taşıtmak istediğiniz eşya listenizi bildirerek taşıma fiyatı alabilir, ya da mail formumuz aracılığı ile fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Parsiyel taşımada çoğunlukla hemen ertesi gün teslimat yapılamamaktadır. Eşyalarınızı teslim ettiğiniz zaman muhakkak teslim tarihi ile alakalı bilgi alınız.

Asansörlü Taşıma

Azra şehirler arası taşımacılık firmamız kendi bünyesinde ki asansörü ile evden eve asansörlü taşımacılık yapmaktadır. Asansörlü taşımacılık yapılabilmesi için bazı şartların uygun olması gerekir. Asansör kurulacak pencere yada balkonda demir şebeke olmamalıdır. Var ise önceden çıkartılmalıdır. Bu gibi durumları önceden tespit etmek ve çözüm yoluna gitmek gereklidir.

Nakliye şirketlerı arasındaki hızlı rekabet, yeni ve çok işe yarayan fikirlerin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Bunlar içinde önemli bir yere sahip olan asansörlü nakliyat sistemi, en fazla talep gören ve nakliye şirketlerının da işini kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri memnuniyeti ve isteklerini ilk sırada tutan şirketler, zamanında ve mükemmel bir hizmet vermek için asansörlü nakliyatcılığı kullanmanın ne kadar değerli olduğunun farkındadır.

Sigortalı Taşımacılık

Azra şehirler arası Nakliyat, ister şehir içi taşımacılık, ister şehirlerarası taşımacılık taşıma anlaşmalı sigorta firmamız aracılığıyla tüm eşyalarınız sigortalı olarak taşınır. Taşınma gününden önce sigorta poliçeniz hazırlanarak sizlere teslimi yapılır. Sigorta doğal afet,kaza yada taşınma işlemleri esnasında eşyalarınızın hasar görmesi durumunda işleme alınır.

Mali Mesuliyet Sigortası taşımacılıkçıyı koruyan bir sigorta poliçesidir. Evden eve taşımacılık penceresinden baktığımızda Mali Mesuliyet Sigortası taşımacılıkçıyı ve dolaylı olarak evden eve taşınan kişiyi, taşınma sırasında üçüncü şahıslardan gelebilecek trafik kazası ilk sırada olmak üzere oluşacak zararlara karşı koruma sağlıyor. Bu poliçe taşımacılıkçının adına düzenlenir. Tazminat hakkı doğarsa tazminat taşımacılıkçıya ödenir. Mal sahibinin taşımacılıkçıdan tazminat talep etmesi için Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi yapmış olması gerekiyor.