AMBALAJLI NAKLİYAT

Azra Nakliyat Ambalajlama ambalajlama işini en iyi yapan kuruluşlardan ilkidir. Yılların tecrübesi ve teknolojisinin de sayesinde bunu başarmıştır. Muhtelif sebeplerle ambalajlanması gerekli olan ev eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylon, koli bandı ile ambalajlanma hizmetleri yapılır. 

Ambalaj ve ambalajlama hizmeti evden eve taşımacılık hizmetinin en önemli kısmıdır. Azra Nakliyat tarafından görevlendirilen uzman taşıma personellerimiz, eşyalarınızı darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara karşı dayanıklı olması ve herhangi bir zarar görmemesi için balonlu naylonlarla paketlenmektedir.

Eşyalarınıza evden eve taşımacılık hizmeti sırasında zarar gelmemesi için en doğru paketleme seçimi yapılır ve dikkatli bir şekilde eşyalarınız ambalajlanır. Yeni evinizde ya da iş yerinizde de aynı itinayla eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir. İlgili uzman çalışanlarımız itinayla, kırılma tehlikesi olan cam eşyaları ve mobilyaları eklenti yerlerinden sökerek ambalajlar ve taşıdıkları yerde yeniden birleştirirler. Bu biçimde eşyaların taşınmasında hasar sıfıra indirilmektedir.

Ambalajlama, günümüz nakliye piyasasında müşterilerin tercih odağı haline gelen yenilikçi bir nakliyat hizmeti çözümüdür. Temel olarak eşyalarınızın taşımaya makul hale getirilmesi için hazırlanmasını kapsamaktadır.

Evden eve taşımacılık için paketleme de sunulmakta olan hizmetlerden bazıları:

Kolilemeye makul eşyalarınızın kategorize edilerek kolilenmesi, elektronik eşyalarınızın ayrı ayrı koruyucu battaniye ile kaplanarak zarar görmeyecekleri şekilde taşımaya hazır hale getirilmeleri örnektir. Ayrıca kırılmaya müsait mobilyaların da aynı biçimde koruyucu battaniyeyle kaplanması, bütün mobilyaların sivri köşelerinin muhtemel çarpma ve darbelere karşı hem zarar görmemeleri, hem de diğer eşyalara zarar vermemeleri için koruyucu gereç ile kapatılması, bu alandaki hizmetlerin bir bölümüdür.

Ofisten ofise taşımacılık ve paketleme de sunulmakta olan hizmetlerden bazıları:

Ofis araç ve gereçlerinizden kolilemeye makul olanların kolilenmesi, elektronik ofis cihazlarının (bilgisayar, yazıcı, tarayıcı gibi) mutlaka suretle koruyucu battaniye ile kaplanarak darbelere karşı korunaklı hale getirilmesi örnektir. Ayrıca mobilyalarınızın sivri hatlarının koruyucu gereç ile kapatılarak eşya güvenliğinin sağlanması, cam mobilyaların da koruyucu malzemeyle kaplanarak taşıma hizmeti için dayanıklı hale getirilmesi de bu alandaki hizmetlerin bir bölümüdür.

Paketleme

Özellikle taşınırken çizilebilecek eşyalarda olması gerekli olan ambalajlama prosedürünü yapmaktayız. Paketleme prosedürü büyük, ve çizilme muhtemellık yüksek eşyalarda taşınma prosedürü öncesinde yapılan ve koruma fonksiyonunda büyük önem arz eden bir uygulamadır. Bu uygulama vasıtasıyla çizilmemesine özen gösterdiğiniz özen eşyalarınızda taşınma esnasında da herhangi bir sorun olmaz.

Bütün eşyalara uygulaması yapılabilen ambalajlama prosedürü ihtiyaç durumlarında Nakliyat firmamız tarafından uygulanabilmektedir. Taşıma işlerindeki ambalajlama uygulaması eşyaların üzerine onların güvenliğini sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir giydirme prosedürüdür.

Paketleme prosedüründe önemli hususlardan biri de eşyanın boyutuna göre dikkatli bir şekilde ambalajlama yapılmasıdır. Paket boyutları standart olmamalı ve ambalajlama prosedürünün eşyanın üzerine tam oturacak biçimde yapılması gereklidir. Aksi takdirde ambalajlama uygulaması gerekli fonksiyonu ortaya koyamamaktadır. Paketleme prosedürü ya da firmamız ile alakalı kapsamlı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere erişebilir, irtibat sağlayabilirsiniz.